EKONOMİK CAMSIZ AKORDEON KAPILAR

Her çeşit akordeon kapı, ayrıca profil ve aksesuarı imal edilmektedir. Çok daha fazlası önümüzdeki günlerde sitemizde olacak İNŞAALLAH. Daha detaylı bilgi ve destek için bizimle irtibata geçin. Sağlıcakla kalın :) 0212 552 93 93 - 523 13 13 - 0532 604 00 88 - 0532 734 09 57  DEKORAKS (BERRA A.Ş.)

    Ana panel kalınlığı dıştan dışa 6 mm ve genişliği 10 cm dir. Ayrıca panel ve profillerinin et kalınlığı da oldukça incedir, 84x216cm ebadındaki bir ekonomik akordeon kapının ağırlığı 6,5kg civarındadır. Panel ve profilleri birbirine bağlayan menteşeleri yumuşak ( soft ) conta türü malzemedir. Tüm panel, profil, tekerlek, aksesuar ve vidaları standart 12mm lik ürüne göre daha zayıftır ve sadece hazır ölçülerde bulunur. Ekonomik kapının işlevi dar ölçülerde daha faydalıdır. Basit ve önemsiz küçük ebatlı kapama alanlarında tercih edilebilir, fiyat açısından Standart Akordeon Kapıdan %30 civarında daha ucuzdur. Ahşap Desenli birkaç renk seçenekleri mevcuttur. Akordeon kapıların alt kısmı normalde boştur fakat istenirse gümüş veya altın rengi alüminyum alt ray yapılabilir. Akordeon Kapılar beton, fayans, ahşap veya metal yüzeylere kolayca monte edilir. 

Akordeon Kapı Ölçüsü Nasıl Alınır?  Youtube Videolarımızı İzlemek İçin Tıklayın...

Akordeon Kapı Montajı Nasıl Yapılır?  Yutube Videolarımızı İzlemek İçin Tıklayın...

Listeleme:
Quickview

KİBAR MODELİ AKORDEON KAPI, AHŞAP DESENLİ, 84X216cm

(0)
2.100,00₺

 DEKORAKS KİBAR MODELİ Pvc Akordeon Kapılar;    Belirli standartlarla üretilmiş panel ve profillerin, menteşe vazifesi gören yumuşak conta tipi soft profillerile birbirine bağlandığı, bazı panellerin üst kısmına vidalanmış tekerleklerin kapıyı taşıyarak, yukarı sabitlenmiş ray profili içerisinde bu taşıyıcı tekerleklerin ha..

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)