EKONOMİK CAMSIZ AKORDEON KAPILAR

Her çeşit akordeon kapı, ayrıca profil ve aksesuarı imal edilmektedir. Çok daha fazlası önümüzdeki günlerde sitemizde olacak İNŞAALLAH. Daha detaylı bilgi ve destek için bizimle irtibata geçin. Sağlıcakla kalın :) 0212 552 93 93 - 523 13 13 - 0532 604 00 88 - 0532 734 09 57  DEKORAKS (BERRA A.Ş.)

    Ana panel kalınlığı dıştan dışa 6 mm ve genişliği 10 cm dir. Ayrıca panel ve profillerinin et kalınlığı da oldukça incedir, 80x200 cm ebadındaki bir ekonomik akordeon kapının ağırlığı sadece 4 kg civarındadır. Panel ve profilleri birbirine bağlayan menteşeleri yumuşak ( soft ) conta türü malzemedir. Tüm panel, profil, tekerlek, aksesuar ve vidaları oldukça zayıftır ve sadece hazır ölçülerde bulunur. Ekonomik kapının işlevi kalın bir kumaş perde ile yapılan kapamadan bir tık daha iyidir. Basit ve önemsiz küçük ebatlı kapama alanlarında tercih edilebilir, fiyat açısından Standart Akordeon Kapıdan daha ucuzdur. Ahşap Desenli birkaç renk seçenekleri mevcuttur. Akordeon kapıların alt kısmı normalde boştur fakat istenirse gümüş veya altın rengi alüminyum alt ray yapılabilir. Akordeon Kapılar beton, fayans, ahşap veya metal yüzeylere kolayca monte edilir. 

Akordeon Kapı Ölçüsü Nasıl Alınır?  https://www.youtube.com/watch?v=4TdEQdFx-0k

Akordeon Kapı Montajı Nasıl Yapılır? https://www.youtube.com/watch?v=METvX3Y8CCw

Listeleme:
Quickview

EKONOMİK CAMSIZ AKORDEON KAPI, AHŞAP DESENLİ, 81cm x h: 203cm

(0)
885,00₺

    Kaliteli sert pvc den üretilen ÇİFT KAT ana panel kalınlığı dıştan dışa 6mm ve genişliği 10cm dir. Katlanmayı sağlayan ara bağlantı profilleri (menteşe), ana paneller gibi sert pvc profil değil yumuşak conta cinsidir. Kol aksesuarında görsellere göre farklılıklar olabilir.     Alternatif ahşap desenli renkleri..

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)