SİNEKLİKLER

    Her çeşit sineklik, ayrıca profil ve aksesuarı imal edilmektedir. Çok daha fazlası önümüzdeki günlerde sitemize olacak İNŞAALLAH. Daha detaylı bilgi ve destek için bizimle irtibata geçin. Sağlıcakla kalın :) 0212 552 93 93 - 523 13 13 - 0532 604 00 88 - 0532 734 09 57  DEKORAKS (BERRA A.Ş.)

SİZİN SİNEKLİĞİNİZ HANGİSİ ?

      Değişen iklim şartları ve sıcaklar pencereleri ardına kadar açtırıyor. Evlerimizi sineklerden, haşerelerden koruma sorunu alternatif ürünler gerektiriyor. Farklı pencerelere, kapılara, isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sağlamak için yedi çeşit sineklik üretiyoruz. Sineklik malzemelerindeki kalite prensibimiz, üretimdeki uzmanlık ve hızımızla yüksek standartlarda ürünleri kısa sürede teslim ediyoruz. Müşteri merkezli anlayışla sağladığımız üretim sonrası hizmetlerde sistemli çalışma avantajını ve rahatlığını yaşatıyoruz. Sizin Sinekliğiniz Hangisi?

DEKORAKS PİLELİ SİNEKLİK

    Dekoraks Pileli Sineklik, 1. kalite pileli polyester tül, alüminyum profil, ip ve plastik aksesuarlarla üretir. Tamamen farklı, yepyeni tasarımı ile üretim, stok-depolama, nakliye ve montaj aşamalarında büyük kolaylıklar sağlıyor. Pileli sineklik sorunlarından biri olan sineklik tülünün yanlardan çıkması da Dekoraks Pileli Sineklikde kullanılan rüzgar klipsi ile tarih oluyor. Pileli Sineklikleri yukarıdan aşağı açma & kapama yapanlarını Dikey Katlanır olarak, sağdan sola veya soldan sağa açma & kapama yapanlarını Yatay Katlanır olarak adlandırıyoruz.  

DEKORAKS STOR SİNEKLİK 

     Dekoraks Stor Sineklik, Türkiye’de üretilen tüm stor sinekliklerden tamamen farklı, yepyeni tasarımı ile üretim, stok-depolama, nakliye ve montaj aşamalarında büyük kolaylıklar sağlıyor. Dekoraks Stor Sinekliğin etrafına kutu profili ile kasa yapmaya ihtiyaç duyulmuyor. Böylece bir adet Üst Kaset, iki adet Yan U ve bir adet Alt Kutu ile toplam 4 parçayı çerçeve haline getirmeden paketleyip demonte olarak sevk etmek veya depolamak mümkün oluyor. Stor sineklik üretiminde fazla zaman kaybına neden olan stor mekanizmasının bulunduğu Üst Kaset, artık 2.5 cm aralıklarla olası tüm ölçüler için önceden hazırlanıyor ve stokta bulunuyor. Stor sinekliklerin önemli sorunlarından biri olan sineklik tülünün yanlardan çıkması da Dekoraks Stor Sineklikde kullanılan rüzgar bandı ile tarih oluyor. Tutamaklar sürgü gibi kullanılarak kilit plastiğine sıkıştırılıp özellikle çocuklar için ilave kilitleme önlemi alınıyor. Stor Sineklikleri yukarıdan aşağı açma & kapama yapanlarını Dikey Çalışır olarak, sağdan sola veya soldan sağa açma & kapama yapanlarını Yatay Çalışır olarak adlandırıyoruz. 

Listeleme:
Quickview

PİLELİ SİNEKLİK DİKEY KATLANIR

(0)
141,60₺

1. Sınıf sineklik tülünden üretilmektedir. Dış çerçeve kalın alüminyumdandır. İstenen her ölçüde özel imalat yapılabilir. Dikey katlanır pencerelerde kullanılır, açılıp kapanma yönü yukarıdan aşaıya doğrudur...

Quickview

SABİT SİNEKLİK 17X25 h: 100 cm

(0)
90,00₺

1. Sınıf fiberglas sineklik tülünden üretilmektedir. Dış çerçeve 17x25 mm alüminyum profilden üretilir. İstenen her ölçüde özel imalat yapılabilir. ..

Quickview

STOR SİNEKLİK DİKEY ÇALIŞIR

(0)
230,10₺

1. Sınıf sineklik tülünden üretilmektedir. Dış çerçeve kalın alüminyumdandır. İstenen her ölçüde özel imalat yapılabilir. Arzu edilirse toplamayı yavaş yavaş yaptıran fren sistemli yapılır. Dikey Çalışır pencerelerde kullanılır ve açılıp kapanma yönü yukarıdan aşağı doğrudur...

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)