MEKANİK PERDELER

    Her çeşit mekanik perde, ayrıca profil ve aksesuarı imal edilmektedir. Çok daha fazlası önümüzdeki günlerde sitemize olacak İNŞAALLAH. Daha detaylı bilgi ve destek için bizimle irtibata geçin. Sağlıcakla kalın :) 0212 552 93 93 - 523 13 13 - 0532 604 00 88 - 0532 734 09 57  DEKORAKS (BERRA A.Ş.)

Mikro Jaluzi Perde

      Daha çok ofis ve işyerlerinde tercih edilen alüminyum jaluzi perdeler kullanıldıkları mekana modern bir görünüm sağlıyor. En önemli özelliği ışığı yönlendirme imkânına sahip olması. Slaytlar bombeli şekle sahip olduğundan alüminyum jaluzi perde tam olarak kapatıldığında içeriye ışık geçimiyor. Zıgıl sistemi sayesinde takıldığı yerlere sabitlenebildiği gibi, iki cam arası uygulamaları da mevcut. Alüminyum Jaluzi perdelerde slayt genişliği 16mm ve 25mm olmak üzere 2 farklı ölçü bulunuyor.

Ahşap Jaluzi Perde

      Malzemesi ahşap olduğundan, kullanılan mekanlarda doğal, dekoratif, sıcak ve şık bir görünüm sağlıyor. Ahşap slaytlar kontrol mekanizması ile aşağıdan yukarı doğru toplanıldığı gibi kendi ekseni etrafında da döndürülerek ışığı istenilen ölçüde kesiyor. Işık yalıtımının yanında, %65 oranında ısı yalıtımı da gerçekleştiren Ahşap Jaluzi perde hem tavana hem de duvara kolaylıkla monte edilebiliyor.

Dikey Perde

      Dikey PVC bantlar 9 cm, kumaşlar ise 12,7cm eninde olup dikey perde sistemi ip ve zincir ile kontrol ediliyor. Çekme ipi, bantların sağa ve sola hareket etmesini; zincir ise, bantların kendi ekseni etrafında 180 derece çevrilmesini sağlıyor. Dikey perde çalışma sistemine göre tek tarafta, iki tarafta veya ortada toplanıyor.

Kumaş Stor Perde

      Stor perde kapalı mekanlarınıza derinlik, sadelik ve dizayn bütünlüğünü en güzel biçimde yansıtan perde sistemi. Stor Perde aynı zamanda tüllerin arkasında güneşlik amaçlı veya tek başına dekoratif olarak da kullanılıyor. Geniş renk ve desen yelpazesi ile farklı dekoratif ihtiyaçlara cevap veriyor. Apreli olan stor perde kumaşlarının “Karartma”, “Güneş Isısını Kırıcı” ve “Screen” seçenekleri bulunuyor.

Ahşap Stor Perde

      Ahşap stor perdeler uzak doğuda yetişen Ramin ağacı ve Bambu bitkisinden üretiliyor. Ahşap stor perdelerde de değişik renk ve desen seçenekleri mevcut. Genellikle doğal ürünler ile tasarımlanan modern yaşam alanlarında dekoratif amaçlı tercih ediliyor. Ahşap stor perdelerin güneş ışığını kesme özelliği var ve tamamen kapalı olduğunda tül görevi görüyor. Doğal bir malzeme olduğundan hava değişimlerinden etkilenmiyor.

Listeleme:
Quickview

JALUZİ PERDE 25 mm, 80 X 100 cm

(0)
175,00₺

    Daha çok ofis ve işyerlerinde tercih edilen alüminyum jaluzi perdeler kullanıldıkları mekana modern bir görünüm sağlıyor. En önemli özelliği ışığı yönlendirme imkânına sahip olması. Slaytlar bombeli şekle sahip olduğundan alüminyum jaluzi perde tam olarak kapatıldığında içeriye ışık geçimiyor. Alüminyum Jaluzi slayt genişliğ..

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)