MENFEZLER

    Her çeşit menfez, ayrıca profil ve aksesuarı imal edilmektedir. Çok daha fazlası önümüzdeki günlerde sitemize olacak İNŞAALLAH. Daha detaylı bilgi ve destek için bizimle irtibata geçin. Sağlıcakla kalın :) 0212 552 93 93 - 523 13 13 - 0532 604 00 88 - 0532 734 09 57  DEKORAKS (BERRA A.Ş.)

ALÜMİNYUM MENFEZ

      Alüminyum ve Plastik seçenekleri olan menfezler genellikle havalandırma boşluklarında kullanılıyor.  Alüminyum menfezlerin sabit ve hareketli modelleri bulunuyor. Sabit ve hareketli menfezler standart olarak beyaz renk üretiliyor. Alüminyum menfezlere istenilen renkte elektrostatik boyama yapılıyor. Sabit menfezlerin hava kanatları sürekli belirli bir açıklıkta kalırken, hareketli menfezlerin kanatları kolaylıkla açılıp kapatılıyor. Arkasında haşerelerden korunma amaçlı alüminyum kafes bulunan sabit ve hareketli menfezler isteğe göre menteşeli olarak pencere gibi açılır şekilde yapılıyor. Sabit menfezlere istenildiğinde baca deliği de açılıyor.
Hareketli menfezlerin hazır ebatlı modeli doğrudan yüzeye yapıştırılmak suretiyle kolayca monte ediliyor.

PLASTİK MENFEZ 

    Alüminyum menfezlerden daha ekonomik olan plastik menfezler sıklıkla kullanılan belirli ölçülerde beyaz renkte üretiliyor. Hareketli alüminyum menfezlere benzer şekilde hava kanatları açılıp kapatılıyor. Plastik menfezler üzerinde bulunan güçlü çift taraflı bant ile yapıştırılıyor. İlave olarak paket içeriğinde vida, dübel ve vida kapağı bulunan plastik menfezler vidalanarak da monte edilebiliyor.

Listeleme:
Quickview

ALÜMİNYUM YÜZEYSEL KANATLI MENFEZ

(0)
125,00₺

Belirli standart ölçülerde olup ızgara panjur tipinde görünümü vardır. ..

Quickview

EKONOMİK PLASTİK MENFEZ

(0)
85,00₺

Belirli standart ölçülerde olup ızgara tipinde görünümü vardır. ..

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)