DUŞAKABİNLER

    Her çeşit duşakabin, ayrıca profil ve aksesuarı imal edilmektedir. Çok daha fazlası önümüzdeki günlerde sitemize olacak İNŞAALLAH. Daha detaylı bilgi ve destek için bizimle irtibata geçin. Sağlıcakla kalın :) 0212 552 93 93 - 523 13 13 - 0532 604 00 88 - 0532 734 09 57  DEKORAKS (BERRA A.Ş.)

BANYONUZ KURU KALSIN !

      İstediğiniz ölçüde küvet, duş teknesi ve jakuziye uygun duş kabini yaptırın banyonuz kuru kalsın. Duş kabinleri kare, dikdörtgen, oval ve kırık köşeli farklı modellerde duş tekneleri ve küvetlerin üzerine göre üretiliyor. Ekstra seri alüminyum için gri eloksal ve alternatif renkler  mevcut. Ekonomik olan 2.2mm pileksi camlarda damla ve yunus desenli cam seçenekleri var. Cam malzemenin estetiğini güvenle kullanabilme amaçlı 5mm kalınlığındaki temperli camlar ise şeffaf veya kare, balon, yunus, akvaryum ve çizgili çok alternatifli desenlerde kumlama seçenekleriyle kullanılabiliyor.

Listeleme:
Quickview

AKORDEON DUŞAKABİN, İKİ DUVAR ARASI TEK KANAT, H:180 cm

(0)
800,00₺

Satışta olan iki duvar arası tek kanat, yüksekliği 180cm olan üründür. Bunun dışında istenilen her ölçüde ve şekilde yapılabilir. Görsellerdeki tekne veya küvetler ürüne dahil DEĞİLDİR. SERT PVC ‘DEN MAMÜL AKORDEON DUŞAKABİNİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ: 1- Akordeon Duşakabin  dikey olarak birbirine bağlı, üstten taşıyıcı tırnaklarla bi..

Quickview

AKORDEON DUŞAKABİN, KÖŞE DUVAR ARASI İKİ KANAT, h:180cm

(0)
1.180,00₺

Satışta olan köşe duvar arası iki kanat, yüksekliği 180cm olan üründür. Bunun dışında istenilen her ölçüde ve şekilde yapılabilir. Görsellerdeki tekne veya küvetler ürüne dahil DEĞİLDİR. SERT PVC ‘DEN MAMÜL AKORDEON DUŞAKABİNİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ: 1- Akordeon Duşakabin  dikey olarak birbirine bağlı, üstten taşıyıcı tırnaklarla b..

Quickview

BELLA SERİSİ DUŞAKABİN, İKİ DUVAR ARASI, h: 180 cm

(0)
770,00₺

İstenilen her ölçüde ve şekilde yapılabilir. Satışta olan, 1 sabit 1 kayar modeldir, iki duvar arasına düz şekilde ve yüksekliği 180cm olan üründür. Profil rengi gri parlak eloksaldır. Görsellerdeki tekne veya küvetler ürüne dahil DEĞİLDİR.Bütün camları alüminyum profillerle çerçeveye alınmış olan bu duşakabin türünde camın kendi yerinden çıkı..

Quickview

BELLA SERİSİ DUŞAKABİN, KÖŞE DUVAR, h: 180 cm

(0)
1.150,00₺

İstenilen her ölçüde ve şekilde yapılabilir. Satışta olan, birbirine 90 derece dik açılı olan (köşe), iki duvar arasına kare şekilde ve yüksekliği 180cm olan üründür. Profil rengi gri mat eloksaldır. Görsellerdeki tekne ve küvetler ürüne dahil DEĞİLDİR.Bütün camları alüminyum profillerle çerçeveye alınmış olan bu duşakabin türünde camın k..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)