STANDART CAMSIZ AKORDEON KAPI, DÜZ RENKLİ, h: 215cm

STANDART CAMSIZ AKORDEON KAPI, DÜZ RENKLİ, h: 215cm

0 yorum Satın Alma 6 . Sadece 94 tane kaldı.
2.760,00₺
Marka:
Ürün Kodu: AK0C0172X215
Stok Durumu: 94
İzlenme 24423 Gösterim

Mevcut Seçenekler:

Ürün Açıklaması

   DEKORAKS Pvc Akordeon Kapılar; Belirli standartlarla üretilmiş panel ve profillerin, menteşe vazifesi gören profiller ile birbirine bağlandığı, bazı panellerin üst kısmına vidalanmış tekerleklerin kapıyı taşıyarak, yukarı sabitlenmiş ray profili içerisinde bu taşıyıcı tekerleklerin hareket ettiği, panel ve profillerinin katlanarak yan kenarlara toplanması ile açılıp kapanan iç mekan (indoor) kapılardır. Kapandığında istisna ölçüler dışında tam düz kapanmazlar, az veya çok potlu olarak kapanırlar. Pvc (bildiğimiz plastik kapı & pencere) hammaddesinden üretilir, 1.sınıf pvc akordeon kapı ve %100 Yerli Üretimdir. Yedek parça ve ilave malzeme tedariği çok kolay ve uygun fiyatlıdır. Kaliteli sert pvc den üretilen ana (TAM) panel kalınlığı dıştan dışa 12mm ve her bir ana (TAM) panel genişliği 15cm dir. Katlanmayı sağlayan ara bağlantı profilleri (MENTEŞE), ana (TAM) paneller gibi sert Pvc profil olduğundan, yumuşak conta cinsi bağlantılardan çok daha sağlamdır. Plastik anahtarlı Kol & Kilit standart olarak mevcuttur. 


                UYARI... Kol & Kilit aksesuarları sadece SİYAH renktedir ve farklı kalıplarla üretildiğinden görsellere göre zaman zaman bazı farklılıklar olabilir. Bu plastik Kol & Kilit aksesuarlarından normal oda kapı kilitleri gibi bir beklenti olmamalıdır.  Kapılar HAZIR belli Standart Ölçülerde satışa sunulur fakat istenen her ölçüde de isteğe özel belirli standartlar dahilinde üretilebilir. Bu tür ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz. 


                   Düz Renklerin (BEYAZ - SAMAN - KAHVE - SİYAH) yanında Ahşap Desenli Renkleri (AKAĞAÇ - MEŞE - CEVİZ - KARAAĞAÇ) mevcuttur ve Düz Renklere göre fiyatları %20-25 oranında artış gösterir. Sağlam ve kalın ray profili içerisinde hareket eden, her yöne serbest dönebilen büyük tip tekerlekler sayesinde çok daha rahat çalışır. Genişlik (En) olarak 72cm, 87cm, 102cm, 117cm, 132cm gibi her bir ana panel ilavesinde artan 15cm aralıklı ölçülerde düze yakın bir şekilde kapanır. Ara ölçülerde ise POTLU kapanır. Genel olarak akordeon kapılar az veya çok kapandığında potlu durur. Tam düz kapanması için boşluk ölçünüz kapıya göre 72cm, 87cm, 102cm, 117cm, 132cm gibi artan 15cm lerde olmalı veya ilave profillerle eksik kalan boşluklara eklemeler yapılmalıdır. Kapıda kullanılan profillerden MENTEŞE PROFİLİ 1cm, U PROFİLİ 3cm, DAR PANEL 8cm gibi eksik kalan boşlukların kapanması için, ana panel olarak kullanılan TAM PANEL ise 15cm lik eklemeler halinde kapının enini büyütmek için kullanılabilir. Örneğin 88cm enindeki boşluğunuza 87cm standart kapı ile beraber 1 adet MENTEŞE PROFİLİ, 89cm-90cm enindeki boşluğunuza 1 adet U PROFİLİ, 91cm enindeki boşluğunuza 1 adet MENTEŞE PROFİLİ ve beraberinde 1 adet U PROFİLİ, 92cm-93cm enindeki boşluğunuza 2 adet U PROFİLİ, 94cm boşluğunuza 1 adet MENTEŞE PROFİLİ ve beraberinde 2 adet U PROFİLİ, 95cm boşluğunuza 1 adet DAR PANEL, 96cm boşluğunuza 1 adet MENTEŞE PROFİLİ ve beraberinde 1 adet DAR PANEL, 97cm boşluğunuza 2 adet MENTEŞE PROFİLİ ve beraberinde 1 DAR PANEL, 98cm boşluğunuza 1 DAR PANEL ve 1 U PROFİLİ, 99cm-100cm-101cm-102cm boşluğunuza 1 TAM PANEL satın alabilirsiniz. Bize kapı takacağınız boşluğun içten içe olacak şekilde, soldan sağa Genişlik (En) ölçüsünü ve yukarıdan yere kadar Boy (Yükseklik) ölçüsünü, ayrıca kapı takılmak istenen boşluğun yapısı, durumu ve kullanım maksadınız ile alakalı detaylı bilgi verirseniz size en uygun almanız gereken ürün alternatiflerini önerebiliriz. Yükseklik ölçüsünde alttan 1,5cm boşluk mevcuttur. Örneğin 215cm ölçüsünde aldığınız ürün net olarak yukarıdan aşağıya kapının altı 213,5cm yapılır.


                   İsteğe bağlı olarak üst rayı ve tekerlek bağlantılarını gizlemek için, kapıda kullanılan dar panel ve menteşe profili ile üst pervaz yapılır. Akordeon kapıların alt kısmı normalde boştur fakat istenirse,kapının altına, üstteki Pvc ray profilinden veya metalik gri renginde alüminyum alt ray yapılabilir.    

       

                Akordeon Kapılar beton, fayans, ahşap veya metal yüzeylere basit el aletleriyle kolayca monte edilebilir. Özel bir bakım gerektirmez, senede 1 defa üst ray içine ve hareketli katlanma kısımlarına sadece vazelin sürülmesi uygun olur. Pvc hammaddesinden üretildikleri için akordeon kapılar sudan etkilenmezler. Ortalama %75 oranında ısı, ses ve koku izolasyonu sağlar. 

Temizlik için nemli, temiz, kaliteli bezler ile silinmesi yeterlidir ve asla kimyasal malzemeler sürülmemelidir. Nakliye sırasında kapalı ortamlarda yüksek ısıya maruz kalmamalıdır.


                    Birçok üründe olduğu gibi değişik kalite ve özelliklerde farklı alternatifleri mevcuttur. DEKORAKS markasıyla biz Pvc Akordeon Kapı alanında Türkiye’ de en kapsamlı %100 yerli üretim yapan ve 1 adetten tutun da konteynır bazında her türlü ihtiyaca en çok alternatifi sunan firmayız. Üretim yapmak isteyenlere de yarı mamül şeklinde profilleri ve aksesuarları olarak satışımız vardır.


               Kargodan paketi teslim alırken her tarafını kontrol ederek alınız ve pakette hasar var ise hasar tespit tutanağı tutturunuz ve bizimle irtibata geçiniz lütfen.

 

                Daha detaylı bilgi ve destek için bizimle irtibata geçin. DEKORAKS AKORDEON KAPI.


Akordeon Kapı Ölçüsü Nasıl Alınır?  Youtube Videolarımızı İzlemek İçin Tıklayın...

Akordeon Kapı Montajı Nasıl Yapılır?  Yutube Videolarımızı İzlemek İçin Tıklayın...

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Gösterilecek hiçbir öğe yok!