KİBAR MODELİ AKORDEON KAPI, AHŞAP DESENLİ, 84X216cm

KİBAR MODELİ AKORDEON KAPI, AHŞAP DESENLİ, 84X216cm

0 yorum Satın Alma 0 . Sadece 1000 tane kaldı.
1.003,00₺
Marka:
Ürün Kodu: AKK1184X216
Stok Durumu: 1000
İzlenme 15682 Gösterim

Mevcut Seçenekler:

Ürün Açıklaması

 DEKORAKS KİBAR MODELİ Pvc Akordeon Kapılar;    Belirli standartlarla üretilmiş panel ve profillerin, menteşe vazifesi gören yumuşak conta tipi soft profillerile birbirine bağlandığı, bazı panellerin üst kısmına vidalanmış tekerleklerin kapıyı taşıyarak, yukarı sabitlenmiş ray profili içerisinde bu taşıyıcı tekerleklerin hareket ettiği, panel ve profillerinin katlanarak yan kenarlara toplanması ile açılıp kapanan iç mekan (indoor) kapılardır. Kapandığında istisna ölçüler dışında tam düz kapanmazlar, az veya çok   potlu olarak kapanırlar . Pvc (bildiğimiz plastik kapı & pencere) hammaddesinden üretilirler, 2.Sınıf Pvc Akordeon Kapı ve %50 Yerli Üretimdir. Yedek parça ve ilave malzeme tedariği çok kolay ve uygun fiyatlıdır. Kaliteli sert pvc den üretilen ana (TAM) panel kalınlığı dıştan dışa 6mm ve her bir ana (TAM) panel genişliği 10cm dir. Katlanmayı sağlayan ara bağlantı profilleri (MENTEŞE), ana (TAM) paneller gibi sert (rigid) Pvc profil değil, yumuşak conta (soft) cinsi bağlantılardandır. Plastik Kol & Kilit standart olarak mevcuttur. 

       

     UYARI... Kilit aksesuarları sadece SİYAH renktedir ve farklı kalıplarla üretildiğinden görsellere göre zaman zaman bazı farklılıklar olabilir. Bu plastik Kol & Kilit aksesuarlarından normal oda kapı kilitleri gibi bir beklenti olmamalıdır. Kapılar HAZIR belli Standart Ölçülerde satışa sunulur fakat belirli standartlar dahilinde İsteğe özel üretilebilirler. Bu tür ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

     Ahşap Desenli Renkleri (AKAĞAÇ - MEŞE - CEVİZ) mevcuttur ve 12mm DEKORAKS kapılarımıza göre 6mm panel kalınlığı olan KİBAR Modeli bu akordeon kapılarımızın fiyatları %37 oranında daha ucuzdur. Sağlam ve kalın ray profili içerisinde hareket eden, her yöne serbest dönebilen küçük tip tekerlekleri sayesinde çok rahat çalışırlar. Genişlik (En) olarak 74cm, 84cm, 94cm, 104cm, 114cm gibi her bir ana panel ilavesinde artan 10cm aralıklı ölçülerde düze yakın bir şekilde kapanır. Ara ölçülerde ise  POTLU kapanır. Genel olarak akordeon kapılar az veya çok kapandığında potlu durur. Tam düz kapanması için boşluk ölçünüz kapıya göre 74cm, 84cm, 94cm, 104cm, 114cm gibi artan 10cm lerde olmalı veya ilave profillerle eksik kalan boşluklara eklemeler yapılmalıdır. Bize kapı takacağınız boşluğun içten içe olacak şekilde, soldan sağa Genişlik (En) ölçüsünü ve yukarıdan yere kadar Boy (Yükseklik) ölçüsünü, ayrıca kapı takılmak istenen boşluğun yapısı, durumu ve kullanım maksadınız ile alakalı detaylı bilgi verirseniz size en uygun almanız gereken ürün alternatiflerini önerebiliriz. Yükseklik ölçüsünde alttan 1cm boşluk mevcuttur. Örneğin 84x216cm ölçüsünde aldığınız ürün net olarak yukarıdan aşağıya kapının altı 215cm yapılır.  

    Akordeon kapıların alt kısmı normalde boştur fakat istenirse, kapının altına, üstteki Pvc ray profilinden veya metalik gri renginde alüminyum alt ray yapılabilir. Bunun ilave Alt tekerlek yada Pim ve Ray maliyeti vardır.   

    Akordeon Kapılar beton, fayans, ahşap veya metal yüzeylere basit el aletleriyle herkes tarafından kolayca monte edilebilir. En azından yakınınızdaki bir Kapı Pencere ustasına rahatlıkla montaj yaptırabilirsiniz. Özel bir   bakım gerektirmez , senede 1 defa üst ray içine ve hareketli katlanma kısımlarına   sadece vazelin sürülmesi uygun olur. Pvc hammaddesinden üretildikleri için akordeon kapılar  sudan etkilenmezler . Ortalama   %75 oranında ısı, ses ve koku izolasyonu sağlar.  Temizlik için nemli, temiz, kaliteli bezler ile silinmesi yeterlidir ve   asla kimyasal malzemeler sürülmemelidir . Nakliye sırasında kapalı ortamlarda   yüksek ısıya maruz kalmamalıdır.  

   Birçok üründe olduğu gibi değişik kalite ve özelliklerde farklı alternatifleri mevcuttur. DEKORAKS markasıyla biz Pvc Akordeon Kapı alanında Türkiye’ de  en kapsamlı YERLİ   üretim yapan ve 1 adetten tutun da konteynır bazında her türlü ihtiyaca en çok alternatifi sunan firmayız. Üretim yapmak isteyenlere de yarı mamül şeklinde profilleri ve aksesuarları olarak satışımız vardır.


   DEKORAKS KİBAR Modeli 6mm lik Akordeon Kapılar bazı standartlar ile her ölçüde yapılır. Akordeon kapı takılacak boşluk (ahşap-beton-metal vd.. ) gayet düzgün, terazisinde, dikdörtgen olmalıdır. Boşluğun yan ve özellikle üst kısmı vida tutacak sağlamlıkta olmalıdır. Kapı, boşluğun ortasına ve içten, ürünle birlikte gelen 1ad. Üst Ray + 1ad. Yan U Profili ve plastik Klipslerle monte edilir. Ölçü içten içe, Yüksekliği zemine kadar alınmalıdır. Kapının yüksekliği, kapının alt kısmı ile zemin arasında 1cm boşluk kalacak şekilde yapılır. Yükseklik ölçüsü zemine kadar 210cm ise kapının alt kısmı yukarıdan aşağıya 209cm yapılır.  Akordeon kapılarda, ahşap kapılardaki gibi kasa+pervaz olmaz. Standart Yükseklik ölçüleri 216 cm dir. Yükseklik 210cm ise, Standart Yükseklik 216cm olan kapı alınmalı ve 6cm fazlalık kapının altından kesilmelidir. Standart En ölçüleri 84cm hazır kapı olaraktır. Daha geniş en ölçüsünde kapılar için 10cm lik Tam Panel ilavesi ile 94cm-104cm-114cm-vb... ölçülerde yapılabilir. Bunun için fiyat farkı oluşur ve bize mesajla talebinizi bildirebilirsiniz.    Ayrıca  Endeki fazlalıklar kapının potlu durmasına sebep olacaktır. Üstteki en arka tekerleğe misina bağlayıp yan kısma vida ile misinayı gerdirerek  potluk arka kısımda durdurulabilir. Boşluk ölçünüzü ve istediklerinizi detaylı yazarsanız, kapınızı ölçünüze uygun yapar yollarız.   


   Kargodan paketi teslim alırken her tarafını kontrol ederek alınız ve pakette hasar var ise hasar tespit tutanağı tutturunuz. Daha detaylı bilgi ve destek için bizimle irtibata geçin lütfen. DEKORAKS AKORDEON KAPI.   

Akordeon Kapı Ölçüsü Nasıl Alınır?  Youtube Videolarımızı İzlemek İçin Tıklayın...

Akordeon Kapı Montajı Nasıl Yapılır?  Yutube Videolarımızı İzlemek İçin Tıklayın...

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Gösterilecek hiçbir öğe yok!