1990 yılında faaliyetlerine başlayan firmamız 2005 yılında DEKORAKS markası ve DEKORAKS DEKORASYON VE İNŞ. SAN. DIŞ TİC. A.Ş.' ni kurarak gelişimini sürdürmüştür. “Kalite, Güven, Ekonomik, Estetik” ilkelerini benimseyerek üretici bir firma olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Türkiye genelinde ve Yurtdışında binlerce firma ile çalışmaktadır. 2020 yılının sonlarına doğru ana faaliyet olarak PVC Akordeon Kapı üzerine çalışmalarını yoğunlaştırma kararı almış ve Türkiye'de PVC Akordeon Kapı alanında en ciddi çalışan firmadır.   

Üretici ve Satıcı bölge bayilikleri vererek kazandırmaya devam ediyoruz.

1990 yılından gelen iş tecrübemizle PVC Akordeon Kapı ürünlerimize Türkiye’de sadece DEKORAKS markası olarak bulacağınız Akordeon Duş Kabini’ni de ekledik. Özellikle dar alanlara kesin çözümler getirmektedir. Türkiye genelinde üretici ve satıcı bayilerimiz aracılığı ile binlerce müşteriye hizmet verirken, aynı zamanda ülkemizin en seçkin yapı marketlerinde de ürünlerimizi müşterilerimize sunmaktayız. 

Pvc profil üretimini kendi extruder & desenleme makinalarımızla ve kalıplarımızla yapmaktayız. Ürünlerimizi sizlere hazır veya istenilen ölçülerde imal ederek Türkiye’nin neresinde olursanız olun kapınıza kadar anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından kısa bir süre içinde ulaştırılmaktadır. 

Üretim yapan firmalara “Yarı mamül” ve aksesuar da sağlıyoruz. Dekoraks güvencesiyle kaliteli çözümler sunuyoruz. İstanbul içine servis veya montaj hizmeti veriyoruz, diğer bölgelere ürünleri kargo ile ulaştırıyoruz.